Алюминиевые Пленки

Обзор

Используются для отопления, охлаждения, вентиляции, подключения в системах отходящих газов, герметизации и изоляции. В промышленных секторах она может использоваться на разных этапах производства, таких как фиксация полиуретаном. Пленка обладает высокой термостойкостью.

Размеры

50 мм x 15м- стандартный размер.

Техническая характеристика

Материал Для Нанесения Клея – Алюминий
Общая Толщина (мкм)-115/90
Устойчивость к демонтажу (N / 25 мм)-12
Прочность На Разрыв (N / 25 мм)-130/88

Использование

Изоляция
Ремонт
Покрытие Поверхности

Другие продукты, которые могут вас заинтересовать…

Mini Kırtasiye Bandı

Küçük ebatlıdır. Kullanımı pratiktir. Tasarımı sayesinde, çantada, kalem kutusunda, cepte, çalışma masasında, ofis ortamına uygundur.

Cellulose Tape (Metal Kutu)

Metal kutu tasarımımızla çalışma masalarınıza renk katabilirsiniz. Ürün bittikten sonra kalemlik olarak kullanabilir, çalışma alanınızı düzenleyebilir ve çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Selofan (cellulose) bant her türlü ofis, okul ve ev uygulamaları için uygundur. Hafif ambalaj işlerinde kullanılabilir.

Correction Tape

Kalem şeklindeki tasarımı sayesinde kolay uygulanır. Tutuşu oldukça rahattır. Basmalı olması sayesinde kapak arayışına son verir, ürünün kuruma ve zarar görme ihtimalini azaltır.

Gergedan Ambalaj Bandı

Afrika’nın beş büyüğü, bufalo, gergedan, leopar, aslan ve fil Ve-Ge’nin beş büyüğü ile eşleşti. Bufalonun inatçılığı, Gergedanın dayanıklılığı,  Leoparın sertliği, Aslanın sağlamlığı, Filin eziciliği bantlarımızla buluştu. Büyük beşlimiz “Big 5” her duruma ve her ihtiyaca hitap etmektedir.