Двусторонние Пенно-Монтажные Пленки для Внутренней/Внешней Среды

Обзор

За счет сильной клеевой адгезии длительно сохраняют свои свойства в таких влажных средах как кухня и ванная .Благодаря сильным клеевым свойствам идеальны для крепления рисунков, портретов, зеркал и других массивных материалов . Подходит для OGS / HGS применений. 1 м² ленты может выдержать вес до 200 кг. *

* Можно наносить на объекты толщиной до 10 мм, при этом поверхность должна быть достаточно ровной/ гладкой.

Размеры

19мм х 1,5м – стандартный размер. Можем произвести в различных размерах.

Техническая характеристика

Материал Для Нанесения Клея – ПЭ Пена
Общая Толщина (мкм)-1201
Устойчивость к демонтажу (N / 25 мм)-5

Использование

Применение Внутри Дома
Монтажные Работы
Ремонтные Работы

Другие продукты, которые могут вас заинтересовать…

Hoop Kesicili Bant

12 mm eninde Ofis tipi bantların kullanımında kesici olarak kullanılmaktadır. Büyük ebatlıdır. Kullanımı pratiktir. Tasarımı sayesinde çantada taşımaya uygundur. Çizim ve çalışma masasında, ofis ve atölye ortamına kullanıma uygundur.

FIX 0,20

Kağıt taşıyıcısı sayesinde kopma mukavemeti yüksektir. El ile kolaylıkla yırtılabilir. Sıcaklık etkisiyle şekil değiştirmez. Etiket baskı işleri için idealdir.

TEX 0,30

Bez taşıyıcısı sayesinde kopma, yırtılma mukavemeti yüksektir. Sıcaklık etkisiyle şekil değiştirmez. Klişenin tekrar konumlandırılması, sökülüp takılması ve tekrar kullanımı için uygundur.

GP Maskeleme Bandı

GP Maskeleme Bandı hızlı ve kolay uygulama ile anında yapışma sağlar. Kıvrılmaya veya gerilmeye karşı dayanıklıdır. Kıvrımlara veya eğimli yüzeylere kolayca uygulamanızı sağlar ve son derece uyumludur. Krepe kâğıt desteği boya sızmasına karşı dayanıklıdır ve iyi performans gösterir.