Дополнительная Фиксация Катушек

Обзор

Можно использовать для движущихся или неподвижных катушек при производстве бумаги в катушках. Обеспечивает низкую толщину вставки. Легко используется для вставки в бобин проходящий через сушильный туннель. При столкновении с водой бумага и клей растворяются, становятся идентичны с бумажным тестом. Выдерживает температуру до 200 ° C. Доступны варианты с одним и двумя сторонами.

Размеры

25мм х 50м; 50мм х 50м – стандартные размеры.

Техническая характеристика

Материал Для Нанесения Клея – Бумага
Общая Толщина (мкм)-170
Температура сопротивления (° C)-200

Использование

Бумажная промышленность (Производители / Пресса)
Катушки(Бобин)

Другие продукты, которые могут вас заинтересовать…

Cellulose Tape (Retro Kutu)

Yeni Retro kutu tasarımımızla çalışma masalarınıza renk katabilirsiniz. Ürün bittikten sonra kalemlik olarak kullanabilir, çalışma alanınızı düzenleyebilir ve çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Selofan (cellulose) bant her türlü ofis, okul ve ev uygulamaları için uygundur.

80°C ULTRA MASKELEME BANDI

Genel BakışBoyutlar & Teknik ÖzelliklerKullanım AlanlarıGenel Bakış Genel Bakış 80°C ULTRA Maskeleme Bandı, iyi yapışma özelliğine sahip genel amaçlı maskeleme bandı sınıfındadır. Krepe kâğıdı ile birlikte çoğu yüzey tipine iyi yapışan, kauçuk esaslı, basınca duyarlı bir yapıştırıcıdan üretilmiştir. 80°C ULTRA Maskeleme Bandı otomotiv ve endüstriyel bağlamda kullanıma uygundur. Cam, kauçuk,Continue reading

Cellulose Tape (Metal Kutu)

Metal kutu tasarımımızla çalışma masalarınıza renk katabilirsiniz. Ürün bittikten sonra kalemlik olarak kullanabilir, çalışma alanınızı düzenleyebilir ve çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Selofan (cellulose) bant her türlü ofis, okul ve ev uygulamaları için uygundur. Hafif ambalaj işlerinde kullanılabilir.

Soft Bant (Görünmez Bant)

Her türlü ofis, okul ve ev uygulamaları için uygundur. Para tamiri için idealdir. Soft bantlar kâğıt üzerinde tamamen görünmez olduğundan fotokopi çekiminde gölge yapmaz.