Изоляционные Пленки

Обзор

Идеально подходят для внутреннего и внешнего ремонта, изоляции, тяжелой упаковки. Обеспечивают идеальное сочетание механических и высоких адгезионных свойств. Пленку можно разорвать вручную.

Размеры

50 мм x 10 м- стандартный размер.

Техническая характеристика

Материал Для Нанесения Клея – Поддерживающий ПЭ
Общая Толщина (мкм)-180
Прочность На Разрыв (N / 25 мм)-80

Использование

Изоляция
Ремонт

Другие продукты, которые могут вас заинтересовать…

TEX 0,30

Bez taşıyıcısı sayesinde kopma, yırtılma mukavemeti yüksektir. Sıcaklık etkisiyle şekil değiştirmez. Klişenin tekrar konumlandırılması, sökülüp takılması ve tekrar kullanımı için uygundur.

Endüstriyel Maskeleme Bandı

Endüstriyel Maskeleme Bandı inşaat, mobilya, makine, teçhizat boyama vb. endüstriyel alanlarda kullanıma uygundur. Yüksek yapışma performansı vardır. Isıl dayanımı 60 dakikayı geçmeyen maksimum 80°Clik her türlü uygulamada kullanılabilir. 24 saat içinde iz bırakmadan sökülebilir.

Marin Maskeleme Bandı

İç ve dış ortam kullanımına uygundur. Marin sektöründe boya, vernik ve benzeri işlemlerde rahatlıkla kullanılabilir. Su bazlı tutkalı sayesinde yapıştığı yüzeyden kolayca sökülür, iz bırakmaz.

GP Maskeleme Bandı

GP Maskeleme Bandı hızlı ve kolay uygulama ile anında yapışma sağlar. Kıvrılmaya veya gerilmeye karşı dayanıklıdır. Kıvrımlara veya eğimli yüzeylere kolayca uygulamanızı sağlar ve son derece uyumludur. Krepe kâğıt desteği boya sızmasına karşı dayanıklıdır ve iyi performans gösterir.