Изоляционные Пленки

Обзор

Идеально подходят для внутреннего и внешнего ремонта, изоляции, тяжелой упаковки. Обеспечивают идеальное сочетание механических и высоких адгезионных свойств. Пленку можно разорвать вручную.

Размеры

50 мм x 10 м- стандартный размер.

Техническая характеристика

Материал Для Нанесения Клея – Поддерживающий ПЭ
Общая Толщина (мкм)-180
Прочность На Разрыв (N / 25 мм)-80

Использование

Изоляция
Ремонт

Другие продукты, которые могут вас заинтересовать…

Autobody Maskeleme Bandı

Autobody Maskeleme Bandı özellikle oto sanayi için geliştirdiğimiz bir maskeleme bandıdır. Isıl dayanım gerektirmeyen oto kaporta ve düzeltme boyamaları gibi kaporta işlemlerinde ve her türlü endüstriyel bağlamda da kullanılabilen bir üründür.

Aslan Ambalaj Bandı

Afrika’nın beş büyüğü, bufalo, gergedan, leopar, aslan ve fil Ve-Ge’nin beş büyüğü ile eşleşti. Bufalonun inatçılığı, Gergedanın dayanıklılığı,  Leoparın sertliği, Aslanın sağlamlığı, Filin eziciliği bantlarımızla buluştu. Büyük beşlimiz “Big 5” her duruma ve her ihtiyaca hitap etmektedir.

Soft Bant (Görünmez Bant)

Her türlü ofis, okul ve ev uygulamaları için uygundur. Para tamiri için idealdir. Soft bantlar kâğıt üzerinde tamamen görünmez olduğundan fotokopi çekiminde gölge yapmaz.

Mini Kırtasiye Bandı

Küçük ebatlıdır. Kullanımı pratiktir. Tasarımı sayesinde, çantada, kalem kutusunda, cepte, çalışma masasında, ofis ortamına uygundur.