Морские Маскировочные Ленты

Обзор

Подходит для внутреннего и наружного использования. Ее можно легко использовать в лакокрасочных и аналогичных процессах в морском секторе. Благодаря клею на водной основе, ленту можно легко удалить с поверхности. Благодаря своей эластичной структуре она принимает желаемую форму при склеивании. До 90 ° C удаляется с поверхности не оставляя следа . Имеет стойкость к ультрафиолетовому излучению

Размеры

24мм x 30м
48мм x 30м- стандартные размеры

Техническая характеристика

Материал Для Нанесения Клея – Гофрированная Бумага
Общая Толщина (мкм)-110
Мгновенная Адгезия (N / 25 мм)-6
Прочность на разрыв (N / 25 мм)-110

Использование

Морское Направление
Cтроительство
Mебель
Покраска
Крепление

Другие продукты, которые могут вас заинтересовать…

FIX 0,20

Kağıt taşıyıcısı sayesinde kopma mukavemeti yüksektir. El ile kolaylıkla yırtılabilir. Sıcaklık etkisiyle şekil değiştirmez. Etiket baskı işleri için idealdir.

Sera Tamir Bantları

Sera filmleri başta olmak üzere her türlü polietilen filmin birleştirilmesi ve tamir işleri için kullanılabilir. Yalıtım, tamir ve yüzey kaplama için kullanılabilir. UV, nem ve sıcaklık dayanımına sahiptir. Yapıştığı yüzeyden iz ve kalıntı bırakmadan sökülür.

Superclear (Ultra şeffaf) Ambalaj Bandı

Koli ve ambalaj malzemelerinin kapatılması için uygundur. Ultra şeffaf olması sebebiyle yüzeyde belli olmaz. Özel tutkal formülü sayesinde kokusuzdur.

Cellulose Tape (Metal Kutu)

Metal kutu tasarımımızla çalışma masalarınıza renk katabilirsiniz. Ürün bittikten sonra kalemlik olarak kullanabilir, çalışma alanınızı düzenleyebilir ve çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Selofan (cellulose) bant her türlü ofis, okul ve ev uygulamaları için uygundur. Hafif ambalaj işlerinde kullanılabilir.