Мягкие Пленки ( Невидемые)

Обзор

Пленки пригодны для использования в офисе, школе и дома, а так же идеальны для реставрации денег. Мягкие пленки не видны на бумаге и не создают тень при фотокопии. Идеальны для использования в работе, такой как описание страницы, указание, разделение. Можно легко использовать в устранении ошибок технических чертежей и документов. Благодаря простой конструкции, пленка очень легка в обращении. Открывается безшумно и не желтеет со временем. Доступны в продаже со специальными цветными резаками.

Размеры

19 мм x 25 м 19 мм х 33 м – доступны варианты размеров.

Техническая характеристика

Использование

Ремонт Денег
Разделение
Маркировка
Устранение ошибок технического чертежа

Другие продукты, которые могут вас заинтересовать…

Aslan Ambalaj Bandı

Afrika’nın beş büyüğü, bufalo, gergedan, leopar, aslan ve fil Ve-Ge’nin beş büyüğü ile eşleşti. Bufalonun inatçılığı, Gergedanın dayanıklılığı,  Leoparın sertliği, Aslanın sağlamlığı, Filin eziciliği bantlarımızla buluştu. Büyük beşlimiz “Big 5” her duruma ve her ihtiyaca hitap etmektedir.

Sera Tamir Bantları

Sera filmleri başta olmak üzere her türlü polietilen filmin birleştirilmesi ve tamir işleri için kullanılabilir. Yalıtım, tamir ve yüzey kaplama için kullanılabilir. UV, nem ve sıcaklık dayanımına sahiptir. Yapıştığı yüzeyden iz ve kalıntı bırakmadan sökülür.

Çift Taraflı Köpük Montaj Bandı İç Ortam

Asmak istediğiniz tüm tablo, ayna, resim gibi kalıcı malzemeleri asmak için idealdir. Güçlü yapışkan özelliği sayesinde duvarlarınıza zarar vermeden asma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ağır Hizmet Ambalaj Bantları

Özellikle duvar/oluk kalınlığı yüksek koliler ve kritik malzemelerin rahatlıkla ambalajlanması için tasarlanmıştır. Her çeşit koli ve ambalaj malzemesinin kapatılması için uygundur.