Пленки Для Ремонта Теплиц

Обзор

Используются для соединения и ремонта всех видов полиэтиленовых пленок, особенно тепличных. Термостойкие к ультрафиолету, влажности и жаре. Удаляются с приклееной поверхности не оставляя следов и остатков.

Размеры

50 мм х 25 м 75 мм x 25 м 100 мм x 25 м 200 мм x 25 м- стандартные размеры.

Техническая характеристика

Материал Для Нанесения Клея – ПЭ
Общая Толщина (мкм)-150
Мгновенная Адгезия (N / 25 мм)-12
Прочность На Разрыв (N / 25 мм)-53

Использование

Изоляция
Ремонт
Покрытие Поверхности

Другие продукты, которые могут вас заинтересовать…

Hoop Kesicili Bant

12 mm eninde Ofis tipi bantların kullanımında kesici olarak kullanılmaktadır. Büyük ebatlıdır. Kullanımı pratiktir. Tasarımı sayesinde çantada taşımaya uygundur. Çizim ve çalışma masasında, ofis ve atölye ortamına kullanıma uygundur.

Leopar Ambalaj Bandı

Afrika’nın beş büyüğü, bufalo, gergedan, leopar, aslan ve fil Ve-Ge’nin beş büyüğü ile eşleşti. Bufalonun inatçılığı, Gergedanın dayanıklılığı,  Leoparın sertliği, Aslanın sağlamlığı, Filin eziciliği bantlarımızla buluştu. Büyük beşlimiz “Big 5” her duruma ve her ihtiyaca hitap etmektedir.

I.Hamur Ofset Baskı Kağıtları

I. Hamur Ofset Baskı Kâğıtları, kitap, defter, poster, broşür gibi birçok değişik baskı işlerinde kullanıldığı gibi; zarf ve bilgisayar form kâğıdı üretimi için de uygundur.

Midi Kırtasiye Bandı

Küçük ebatlıdır. Kullanımı pratiktir. Tasarımı sayesinde, çantada, kalem kutusunda, cepte, çalışma masasında, ofis ortamına uygundur.