Пленки ПВХ

Обзор

Используются в различных отраслях промышленности для сборки, крепления деталей / оборудования. Подходят для временного прилипания к поверхности на разных стадиях производства или для постоянного крепления. Благодаря натуральному каучуку,пленка легко и безшумно отходит с наклеенной поверхности. Может использоваться для небольших и легких упаковок.

Размеры

Можем произвести в различных размерах и с логотипами.

Техническая характеристика

Материал Для Нанесения Клея – ПВХ
Общая Толщина (мкм)-50
Мгновенная Адгезия (N / 25 мм)-6
Прочность На Разрыв (N / 25 мм)-110

Использование

Упаковка Коробок
Упаковка
Крепление
Маркировка
Маскировка

Другие продукты, которые могут вас заинтересовать…

Poliester Bantlar

Çeşitli endüstriyel sektörlerde üretimin farklı aşamalarında parçaların/ekipmanların kapatılması ve sabitlenmesi amacıyla kullanılır.

Gergedan Ambalaj Bandı

Afrika’nın beş büyüğü, bufalo, gergedan, leopar, aslan ve fil Ve-Ge’nin beş büyüğü ile eşleşti. Bufalonun inatçılığı, Gergedanın dayanıklılığı,  Leoparın sertliği, Aslanın sağlamlığı, Filin eziciliği bantlarımızla buluştu. Büyük beşlimiz “Big 5” her duruma ve her ihtiyaca hitap etmektedir.

Marin Maskeleme Bandı

İç ve dış ortam kullanımına uygundur. Marin sektöründe boya, vernik ve benzeri işlemlerde rahatlıkla kullanılabilir. Su bazlı tutkalı sayesinde yapıştığı yüzeyden kolayca sökülür, iz bırakmaz.

Soft Bant (Görünmez Bant)

Her türlü ofis, okul ve ev uygulamaları için uygundur. Para tamiri için idealdir. Soft bantlar kâğıt üzerinde tamamen görünmez olduğundan fotokopi çekiminde gölge yapmaz.