Пленки ПВХ

Обзор

Используются в различных отраслях промышленности для сборки, крепления деталей / оборудования. Подходят для временного прилипания к поверхности на разных стадиях производства или для постоянного крепления. Благодаря натуральному каучуку,пленка легко и безшумно отходит с наклеенной поверхности. Может использоваться для небольших и легких упаковок.

Размеры

Можем произвести в различных размерах и с логотипами.

Техническая характеристика

Материал Для Нанесения Клея – ПВХ
Общая Толщина (мкм)-50
Мгновенная Адгезия (N / 25 мм)-6
Прочность На Разрыв (N / 25 мм)-110

Использование

Упаковка Коробок
Упаковка
Крепление
Маркировка
Маскировка

Другие продукты, которые могут вас заинтересовать…

TEX 0,30

Bez taşıyıcısı sayesinde kopma, yırtılma mukavemeti yüksektir. Sıcaklık etkisiyle şekil değiştirmez. Klişenin tekrar konumlandırılması, sökülüp takılması ve tekrar kullanımı için uygundur.

Bufalo Ambalaj Bandı

Afrika’nın beş büyüğü, bufalo, gergedan, leopar, aslan ve fil Ve-Ge’nin beş büyüğü ile eşleşti. Bufalonun inatçılığı, Gergedanın dayanıklılığı,  Leoparın sertliği, Aslanın sağlamlığı, Filin eziciliği bantlarımızla buluştu. Büyük beşlimiz “Big 5” her duruma ve her ihtiyaca hitap etmektedir.

ULTRA MASKELEME BANDI

Genel BakışBoyutlar & Teknik ÖzelliklerKullanım AlanlarıGenel Bakış Genel Bakış 80°C ULTRA Maskeleme Bandı, iyi yapışma özelliğine sahip genel amaçlı maskeleme bandı sınıfındadır. Krepe kâğıdı ile birlikte çoğu yüzey tipine iyi yapışan, kauçuk esaslı, basınca duyarlı bir yapıştırıcıdan üretilmiştir. 80°C ULTRA Maskeleme Bandı otomotiv ve endüstriyel bağlamda kullanıma uygundur. Cam, kauçuk,Continue reading

Mini Kırtasiye Bandı

Küçük ebatlıdır. Kullanımı pratiktir. Tasarımı sayesinde, çantada, kalem kutusunda, cepte, çalışma masasında, ofis ortamına uygundur.