Пленки ПВХ

Обзор

Используются в различных отраслях промышленности для сборки, крепления деталей / оборудования. Подходят для временного прилипания к поверхности на разных стадиях производства или для постоянного крепления. Благодаря натуральному каучуку,пленка легко и безшумно отходит с наклеенной поверхности. Может использоваться для небольших и легких упаковок.

Размеры

Можем произвести в различных размерах и с логотипами.

Техническая характеристика

Материал Для Нанесения Клея – ПВХ
Общая Толщина (мкм)-50
Мгновенная Адгезия (N / 25 мм)-6
Прочность На Разрыв (N / 25 мм)-110

Использование

Упаковка Коробок
Упаковка
Крепление
Маркировка
Маскировка

Другие продукты, которые могут вас заинтересовать…

Cellulose Tape (Metal Kutu)

Metal kutu tasarımımızla çalışma masalarınıza renk katabilirsiniz. Ürün bittikten sonra kalemlik olarak kullanabilir, çalışma alanınızı düzenleyebilir ve çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Selofan (cellulose) bant her türlü ofis, okul ve ev uygulamaları için uygundur. Hafif ambalaj işlerinde kullanılabilir.

Soft Bant (Görünmez Bant)

Her türlü ofis, okul ve ev uygulamaları için uygundur. Para tamiri için idealdir. Soft bantlar kâğıt üzerinde tamamen görünmez olduğundan fotokopi çekiminde gölge yapmaz.

Çift Taraflı Köpük Montaj Bandı Heavy Duty

Asmak istediğiniz tüm tablo, ayna, resim gibi kalıcı malzemeleri asmak için idealdir. Güçlü yapışkan özelliği sayesinde duvarlarınıza zarar vermeden asma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Endüstriyel Ambalaj Bandı

Orta ile ağır yük içeren koli ve ambalaj malzemelerinin kapatılmasında kullanılır. Otomatik kapatma işlemlerinde kullanılması uygundur.