Пленки ПВХ

Обзор

Используются в различных отраслях промышленности для сборки, крепления деталей / оборудования. Подходят для временного прилипания к поверхности на разных стадиях производства или для постоянного крепления. Благодаря натуральному каучуку,пленка легко и безшумно отходит с наклеенной поверхности. Может использоваться для небольших и легких упаковок.

Размеры

Можем произвести в различных размерах и с логотипами.

Техническая характеристика

Материал Для Нанесения Клея – ПВХ
Общая Толщина (мкм)-50
Мгновенная Адгезия (N / 25 мм)-6
Прочность На Разрыв (N / 25 мм)-110

Использование

Упаковка Коробок
Упаковка
Крепление
Маркировка
Маскировка

Другие продукты, которые могут вас заинтересовать…

Leopar Ambalaj Bandı

Afrika’nın beş büyüğü, bufalo, gergedan, leopar, aslan ve fil Ve-Ge’nin beş büyüğü ile eşleşti. Bufalonun inatçılığı, Gergedanın dayanıklılığı,  Leoparın sertliği, Aslanın sağlamlığı, Filin eziciliği bantlarımızla buluştu. Büyük beşlimiz “Big 5” her duruma ve her ihtiyaca hitap etmektedir.

Superclear (Ultra şeffaf) Ambalaj Bandı

Koli ve ambalaj malzemelerinin kapatılması için uygundur. Ultra şeffaf olması sebebiyle yüzeyde belli olmaz. Özel tutkal formülü sayesinde kokusuzdur.

Glue Tape

Glue Tape ile yapıştırma işlerinizi ellerinizi kirletmeden, kolaylıkla yapabilirsiniz. Ergonomik tasarımı sayesinde pratik bir kullanımı vardır. Okul, ofis ve evde gibi yerlerde kullanımı uygundur.

Koruyucu Film

Nakliye, montaj ve depolama işlemleri sırasında korunmak istenen yüzeyin hasar görmesini, çizilmesini ve deformasyonunu engeller.