Полиэстерные Пленки

Обзор

Используются в различных отраслях промышленности на разных этапах производства для закрытия и крепления деталей / оборудования. Благодаря пленке на натуральном каучуке ее можно легко удалить с наклеенной поверхности. Cильный держатель из полиэфира обладает высоким сопротивлением к ударам и трению.

Размеры

Можем произвести в различных размерах и с логотипами.

Техническая характеристика

Материал Для Нанесения Клея – ПЭ
Общая Толщина (мкм)-70
Устойчивость к демонтажу (N / 25 мм)-12
Мгновенная Адгезия (N / 25 мм)-18
Прочность На Разрыв (N / 25 мм)-295

Использование

Упаковка Коробок
Упаковка
Группирование
Крепление
Монтаж
Закрытие Почтовых Посылок
Маскировка

Другие продукты, которые могут вас заинтересовать…

Endüstriyel Ambalaj Bandı

Orta ile ağır yük içeren koli ve ambalaj malzemelerinin kapatılmasında kullanılır. Otomatik kapatma işlemlerinde kullanılması uygundur.

Ağır Hizmet Ambalaj Bantları

Özellikle duvar/oluk kalınlığı yüksek koliler ve kritik malzemelerin rahatlıkla ambalajlanması için tasarlanmıştır. Her çeşit koli ve ambalaj malzemesinin kapatılması için uygundur.

Hoop Kesicili Bant

12 mm eninde Ofis tipi bantların kullanımında kesici olarak kullanılmaktadır. Büyük ebatlıdır. Kullanımı pratiktir. Tasarımı sayesinde çantada taşımaya uygundur. Çizim ve çalışma masasında, ofis ve atölye ortamına kullanıma uygundur.

İkaz Bandı

Gerekli olan noktalarda, örneğin tehlike arz eden bölgenin zeminine, emniyet, yönlendirme ve güvenli alan belirleme bandı olarak kullanılmaktadır. İkaz bandı tasarımı sayesinde aşınmaya, suya ve rutubete dayanıklıdır.