Полиэстерные Пленки

Обзор

Используются в различных отраслях промышленности на разных этапах производства для закрытия и крепления деталей / оборудования. Благодаря пленке на натуральном каучуке ее можно легко удалить с наклеенной поверхности. Cильный держатель из полиэфира обладает высоким сопротивлением к ударам и трению.

Размеры

Можем произвести в различных размерах и с логотипами.

Техническая характеристика

Материал Для Нанесения Клея – ПЭ
Общая Толщина (мкм)-70
Устойчивость к демонтажу (N / 25 мм)-12
Мгновенная Адгезия (N / 25 мм)-18
Прочность На Разрыв (N / 25 мм)-295

Использование

Упаковка Коробок
Упаковка
Группирование
Крепление
Монтаж
Закрытие Почтовых Посылок
Маскировка

Другие продукты, которые могут вас заинтересовать…

Loop Kesicili Bant

12 mm eninde Ofis tipi bantları kullanımında kesici olarak kullanılmaktadır. Küçük ebatlıdır. Kullanımı pratiktir. Tasarımı sayesinde, çantada, kalem kutusunda ve cepte taşınabilir. Çalışma masasında, ofis ortamında kullanıma uygundur.

Cellulose Tape (Retro Kutu)

Yeni Retro kutu tasarımımızla çalışma masalarınıza renk katabilirsiniz. Ürün bittikten sonra kalemlik olarak kullanabilir, çalışma alanınızı düzenleyebilir ve çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Selofan (cellulose) bant her türlü ofis, okul ve ev uygulamaları için uygundur.

Soft Bant (Görünmez Bant)

Her türlü ofis, okul ve ev uygulamaları için uygundur. Para tamiri için idealdir. Soft bantlar kâğıt üzerinde tamamen görünmez olduğundan fotokopi çekiminde gölge yapmaz.

Endüstriyel Ambalaj Bandı

Orta ile ağır yük içeren koli ve ambalaj malzemelerinin kapatılmasında kullanılır. Otomatik kapatma işlemlerinde kullanılması uygundur.