Сверхмощные Двусторонние Пенно-Монтажные Пленки

Обзор

Благодаря сильным клеевым свойствам идеальны для крепления рисунков, портретов, зеркал и других массивных материалов. За счет сильной клеевой адгезии длительно сохраняют свои свойства в таких влажных средах как кухня и ванная. 1 м² ленты может выдержать вес до 250 кг. *

* Можно наносить на объекты толщиной до 10 мм, при этом поверхность должна быть достаточно ровной/ гладкой.

Размеры

19мм х 1,5м – стандартный размер. Можем произвести в различных размерах.

Техническая характеристика

Материал Для Нанесения Клея – ПЭ Пена
Общая Толщина (мкм)-1200
Устойчивость к демонтажу (N / 25 мм)-10

Использование

Применение Внутри Дома
Применение во Внешней Среде
Ремонтные Работы
Монтажные Работы
Крепление

Другие продукты, которые могут вас заинтересовать…

Gergedan Ambalaj Bandı

Afrika’nın beş büyüğü, bufalo, gergedan, leopar, aslan ve fil Ve-Ge’nin beş büyüğü ile eşleşti. Bufalonun inatçılığı, Gergedanın dayanıklılığı,  Leoparın sertliği, Aslanın sağlamlığı, Filin eziciliği bantlarımızla buluştu. Büyük beşlimiz “Big 5” her duruma ve her ihtiyaca hitap etmektedir.

A+ Maskeleme Bandı

A+ Maskeleme Bandı özellikle oto sanayi için geliştirdiğimiz bir maskeleme bandıdır. Isıl dayanım gerektirmeyen oto kaporta ve düzeltme boyamaları gibi kaporta işlemlerinde ve her türlü endüstriyel bağlamda da kullanılabilen bir üründür.

Endüstriyel Maskeleme Bandı

Endüstriyel Maskeleme Bandı inşaat, mobilya, makine, teçhizat boyama vb. endüstriyel alanlarda kullanıma uygundur. Yüksek yapışma performansı vardır. Isıl dayanımı 60 dakikayı geçmeyen maksimum 80°Clik her türlü uygulamada kullanılabilir. 24 saat içinde iz bırakmadan sökülebilir.

Renkli Ambalaj Bantları

Her çeşit koli ve ambalaj malzemesinin manuel veya otomatik olarak kapatılması için kullanılabilir. Sentetik kauçuklu tutkalı sayesinde ilk yapışma gücü yüksektir.