Сверхмощные Упаковочные Пленки

Обзор

Подходят для закрытия всех видов коробок и упаковочных материалов. Специально разработаны для упаковки высоких толщинных стенок / водоводов и критических материалов. Благодаря прочности синтетического каучука первоначальная клейкость ленты является очень сильной.

Размеры

Доступны в различных цветах и вариантами печати. Продукция может быть изготовлена в запрашиваемых размерах.

Техническая характеристика

Материал Для Нанесения Клея – ПЕТ
Общая Толщина (мкм)-60
Мгновенная Адгезия (N / 25 мм)-22
Прочность На Разрыв (N / 25 мм)-150

Использование

Закрытие Картонных Коробок
Упаковка Тары
Соединение
Группирование
Закрытие Почтовых Посылок

Другие продукты, которые могут вас заинтересовать…

GP Maskeleme Bandı

GP Maskeleme Bandı hızlı ve kolay uygulama ile anında yapışma sağlar. Kıvrılmaya veya gerilmeye karşı dayanıklıdır. Kıvrımlara veya eğimli yüzeylere kolayca uygulamanızı sağlar ve son derece uyumludur. Krepe kâğıt desteği boya sızmasına karşı dayanıklıdır ve iyi performans gösterir.

Ağır Hizmet Ambalaj Bantları

Özellikle duvar/oluk kalınlığı yüksek koliler ve kritik malzemelerin rahatlıkla ambalajlanması için tasarlanmıştır. Her çeşit koli ve ambalaj malzemesinin kapatılması için uygundur.

TEX 0,30

Bez taşıyıcısı sayesinde kopma, yırtılma mukavemeti yüksektir. Sıcaklık etkisiyle şekil değiştirmez. Klişenin tekrar konumlandırılması, sökülüp takılması ve tekrar kullanımı için uygundur.

Mini Kırtasiye Bandı

Küçük ebatlıdır. Kullanımı pratiktir. Tasarımı sayesinde, çantada, kalem kutusunda, cepte, çalışma masasında, ofis ortamına uygundur.