Целофановые Пленки

Обзор

Подходят для использования в офисных, школьных и домашних условиях. Целофановые ленты на приклееной поверхности отражают цвет без покрытия. Пленка безшумно окрывается и вручную легко разрывается.

Размеры

12мм x 10м, 12мм х 33м, 12мм x 66м, 19мм x 66м, 25 мм x 66 м – стандартные размеры.

Техническая характеристика

Материал Для Нанесения Клея – Регенерированная Целлюлоза
Общая Толщина (мкм)-48
Мгновенная Адгезия (N / 25 мм)-11
Прочность на разрыв (N / 25 мм)-98

Использование

Канцелярия
Добавление
Общее Использование

Другие продукты, которые могут вас заинтересовать…

Bufalo Ambalaj Bandı

Afrika’nın beş büyüğü, bufalo, gergedan, leopar, aslan ve fil Ve-Ge’nin beş büyüğü ile eşleşti. Bufalonun inatçılığı, Gergedanın dayanıklılığı,  Leoparın sertliği, Aslanın sağlamlığı, Filin eziciliği bantlarımızla buluştu. Büyük beşlimiz “Big 5” her duruma ve her ihtiyaca hitap etmektedir.

Cellulose Tape (Metal Kutu)

Metal kutu tasarımımızla çalışma masalarınıza renk katabilirsiniz. Ürün bittikten sonra kalemlik olarak kullanabilir, çalışma alanınızı düzenleyebilir ve çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Selofan (cellulose) bant her türlü ofis, okul ve ev uygulamaları için uygundur. Hafif ambalaj işlerinde kullanılabilir.

Marin Maskeleme Bandı

İç ve dış ortam kullanımına uygundur. Marin sektöründe boya, vernik ve benzeri işlemlerde rahatlıkla kullanılabilir. Su bazlı tutkalı sayesinde yapıştığı yüzeyden kolayca sökülür, iz bırakmaz.

Çift Taraflı Genel Amaçlı Bantlar

Çift Taraflı Genel Amaçları bantlarımızın filmik bant kategorisindedir. Her iki yüzeyinde de güçlü yapışkan bulunmaktadır.