Целофановые Пленки

Обзор

Подходят для использования в офисных, школьных и домашних условиях. Целофановые ленты на приклееной поверхности отражают цвет без покрытия. Пленка безшумно окрывается и вручную легко разрывается.

Размеры

12мм x 10м, 12мм х 33м, 12мм x 66м, 19мм x 66м, 25 мм x 66 м – стандартные размеры.

Техническая характеристика

Материал Для Нанесения Клея – Регенерированная Целлюлоза
Общая Толщина (мкм)-48
Мгновенная Адгезия (N / 25 мм)-11
Прочность на разрыв (N / 25 мм)-98

Использование

Канцелярия
Добавление
Общее Использование

Другие продукты, которые могут вас заинтересовать…

Dış Ortam Maskeleme Bandı

İç ve dış ortam kullanımına uygundur. Hassas yüzeylerdeki işlemlerde rahatlıkla kullanılabilir. Su bazlı tutkalı sayesinde yapıştığı yüzeyden kolayca sökülür.

A+ Maskeleme Bandı

A+ Maskeleme Bandı özellikle oto sanayi için geliştirdiğimiz bir maskeleme bandıdır. Isıl dayanım gerektirmeyen oto kaporta ve düzeltme boyamaları gibi kaporta işlemlerinde ve her türlü endüstriyel bağlamda da kullanılabilen bir üründür.

Poliester Bantlar

Çeşitli endüstriyel sektörlerde üretimin farklı aşamalarında parçaların/ekipmanların kapatılması ve sabitlenmesi amacıyla kullanılır.

Fil Ambalaj Bantları

Afrika’nın beş büyüğü, bufalo, gergedan, leopar, aslan ve fil Ve-Ge’nin beş büyüğü ile eşleşti. Bufalonun inatçılığı, Gergedanın dayanıklılığı,  Leoparın sertliği, Aslanın sağlamlığı, Filin eziciliği bantlarımızla buluştu. Büyük beşlimiz “Big 5” her duruma ve her ihtiyaca hitap etmektedir.