Целофановые Пленки

Обзор

Подходят для использования в офисных, школьных и домашних условиях. Целофановые ленты на приклееной поверхности отражают цвет без покрытия. Пленка безшумно окрывается и вручную легко разрывается.

Размеры

12мм x 10м, 12мм х 33м, 12мм x 66м, 19мм x 66м, 25 мм x 66 м – стандартные размеры.

Техническая характеристика

Материал Для Нанесения Клея – Регенерированная Целлюлоза
Общая Толщина (мкм)-48
Мгновенная Адгезия (N / 25 мм)-11
Прочность на разрыв (N / 25 мм)-98

Использование

Канцелярия
Добавление
Общее Использование

Другие продукты, которые могут вас заинтересовать…

Glue Tape

Glue Tape ile yapıştırma işlerinizi ellerinizi kirletmeden, kolaylıkla yapabilirsiniz. Ergonomik tasarımı sayesinde pratik bir kullanımı vardır. Okul, ofis ve evde gibi yerlerde kullanımı uygundur.

Dış Ortam Maskeleme Bandı

İç ve dış ortam kullanımına uygundur. Hassas yüzeylerdeki işlemlerde rahatlıkla kullanılabilir. Su bazlı tutkalı sayesinde yapıştığı yüzeyden kolayca sökülür.

Hoop Kesicili Bant

12 mm eninde Ofis tipi bantların kullanımında kesici olarak kullanılmaktadır. Büyük ebatlıdır. Kullanımı pratiktir. Tasarımı sayesinde çantada taşımaya uygundur. Çizim ve çalışma masasında, ofis ve atölye ortamına kullanıma uygundur.

Endüstriyel Maskeleme Bandı

Endüstriyel Maskeleme Bandı inşaat, mobilya, makine, teçhizat boyama vb. endüstriyel alanlarda kullanıma uygundur. Yüksek yapışma performansı vardır. Isıl dayanımı 60 dakikayı geçmeyen maksimum 80°Clik her türlü uygulamada kullanılabilir. 24 saat içinde iz bırakmadan sökülebilir.