Cellulose Tape (Retro Kutu)

Genel Bakış

Yeni Retro kutu tasarımımızla çalışma masalarınıza renk katabilirsiniz. Ürün bittikten sonra kalemlik olarak kullanabilir, çalışma alanınızı düzenleyebilir ve çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Selofan (cellulose) bant her türlü ofis, okul ve ev uygulamaları için uygundur.

Hafif ambalaj işlerinde kullanılabilir.

Selofan bantlar, tamamen şeffaf ve yapıştığı yüzeyi örtmeyerek rengini yansıtır.

El ile kolayca yırtılan yapısı sayesinde pratik kullanım sağlar.

Kesicilerle kullanıma uygundur.

Sessiz açılır.

Kesicilerle kullanıma uygundur.

* Cellulose Tape Retro Kutularda 12 Rulo bulunmaktadır.

Bantların kullanıma kadar kendi orijinal paketlerinde korunması tavsiye edilir.

Toz, rutubet, güneş ışıkları ve çözücü solventlerden korunmalıdır.

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Boyutlar

12 adet 12mm x 10m

12 adet 12mm x 33m

12 adet 12mm x 66m

Teknik Özellikler

Tutkal Uygulanmış MateryalRejenere Selüloz
Toplam Kalınlık (mikron)48
Ani Yapışma (N/25mm)11
Kopma Mukavemeti (N/25mm)98

Kullanım Alanları

Kırtasiye
Ekleme
Genel kullanım

İlginizi çekebilecek farklı ürünler…

Renkli Ambalaj Bantları

Paketleme Bantları

Cellulose Tape (Metal Kutu)

Çift Taraflı Köpük Montaj Bandı Heavy Duty

Sıkça Sorulan Sorular

Afrika’nın beş büyüklerinden olan Afrika kıtasına özgü büyük hayvanların en tehlikelileridir. Bunlar Bufalo, Gergedan, Fil, Aslan ve Leopardır. Markamızın en güçlülerini ancak doğanın en güçlüleri ile eşleştirebilirdik.

Bantların son kullanma tarihi uygun koşullar sağlandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 1 yıldır.

Bant alanında ambalaj, çift taraflı montaj bantları, endüstriyel ve teknik bantlar, kırtasiye bantları, klişe montaj bantları, koruyucu bantlar ve maskeleme bandı ile çeşitli alan ve konularda ürün bulunmaktadır. Kâğıtta fotokopi kâğıtları ve I. Hamur Ofset Baskı kâğıtları bulunmaktadır.

Her bir ürünümüzün görseli sitemizde ürün başlıkları ile bulunmaktadır.

Sayfamızın en altında yer alan 444 83 43 nolu telefondan ve mail adresimiz vege@vege.com.tr ‘den ulaşabilir. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızdan markamızı takip edebilirsiniz.

Her yıl tarafsız bir firma tarafından denetime tabi tutuluyoruz. ISO 14001 kapsamında da çevre boyu analizi ve çevre risklerinin değerlendirmeleri yapılmaktadır.

ISO 5001 Enerji Yönetim Sistemi standartları uygulanarak kısaca daha az sera gazı emisyonu, karbon ayak izi, daha fazla enerji farkındalığı ve daha fazla katılım gibi dünyamız için hayati önemi bulunan konularda sayısız fayda sağlanır.

Ürünlerimiz geri kazanabilir atık kapsamındadır. Üretimimizden ortaya çıkan atık kâğıtları lisanlı firmalar ile geri dönüştürüyoruz. 2020 senedinde bu kapsamda 200 tondan fazla kâğıt geri dönüştürüldü.

Kâğıt üretimimiz sonucu oluşan atık suyumuzu arıtma tesisimizde ön arıtmadan geçirerek KOSBİ merkezi atık su arıtma tesisine iletiyoruz. KOSBİ tüm firmalardan gelen atık suyu toplu bir şekilde arıtarak doğaya geri döndürüyor.

Ve-ge olarak Dünya’nın nefesini kesmek istemiyorsak, ağaçları korumak zorunda olduğumuza inanıyoruz. Bu nedenle Mart 2013’den bu yana sahip olduğumuz FSC sertifikası ile ürettiğimiz her bir ürün için sadece endüstriyel orman kaynaklarını kullanıyoruz.