Sektöründe sürekli fark yaratan ürünleri ve sahip olduğu teknolojilerle liderliğini devam ettiren Ve-Ge, sürekli yanilenen ve gelişen ve Ar-Ge Odakli Teknoloji Merkezi ile. Böylece, hedeflediği kalite ve üretim maliyetlerini hzılıca geliştirerek çevreye daha duyarlı, fonksiyonel ve ekonomik ürünler sunanacak olan Ve-Ge bu işlemleri daha da organik bir bünye altında gerçekleştirecektir.

Kurum içi girişimciliği ve sürdürülebilirliği teşvik etmek, tasarım odaklı düşünme tekniği, ileri dijital ar ge altyapısı ile fikirden ürüne, üründen pazara geçiş sürecini hızlandırmak için yaratıcı ortak çalışma ortamı sağlayarak üretimde sürdürülebilirlik olgusunu sağlamlaştırmaya çalışmaktadır.

Ve-Ge bünyesinde üzerinde çalışılmakta olan Geliştirilmiş Kaplama ve Laminasyon Teknolojileri ISO50001, ATIK SU ARITMA, ELEKTRİK VE KAYNAK SUYU SARFİYAT KONTROLU gibi teknikler ile sürdürülebilir üretim alanında atılımlar yapan ve daha birçok gelişme hedefleyen firmamız, aynı zamanda karbon ayak izini azaltma yönünde yatırımlar yapmıştır. Sürdürülebilir üretim kriterleri, yönetim kriterleri ve izlenebilirlik dokümantasyonu değerlendirmesini kapsayan ULUSLARARASI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE KARBON SERTİFİKASYONU PLUS SİSTEMİ (ISCC PLUS) sertifikası alımı sıfır uygunsuzluk ile tamamlanmıştır. ISCC Plus sertifikasıyla birlikte karbon ayak izinin azaltılması yönünde çalışmalar gerçekleştirerek ve döngüsel ekonomiye katkıda bulunarak sürdürülebilirlik anlamında alanında lider bir üretici olmayı hedeflemektedir.