Ve-Ge Web Sitesi’ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Web sitesinin sahibi Ve-Ge Hassas Kağıt ve Yapıştırıcı Bant San.Tic.A.Ş

(VEGE) olup, site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi VEGE’e aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce aşağıdakii kullanım şartlarını dikkatle okuyunuz.

 

Kullanım Şartları
1-Bu site, VEGE tarafindan T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.

2-İşbu site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi VEGE’e ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz.

3-VEGE web sitesinde yer alan her türlü bilgi sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan bilgilerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir bilgileri, VEGE’den temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle VEGE’in herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

4-VEGE, site ve site uzantılarında mevcut her tür koşulu, bilgiyi veya kullanıcılara sağlanan herhangi bir ürün ve/veya hizmeti önceden herhangi bir ihtara gerek duymaksızın değiştirme veya sona erdirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girebilir. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer içerik ve/veya web sayfaları için de geçerlidir. VEGE, işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

5-VEGE’in internet sitesindeki tüm dokümanları VEGE’in mülkiyetindedir. Bu sitedeki hiçbir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, sitenin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.

6-Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının VEGE sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde VEGE, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

7-İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar VEGE’in sorumluluğunda değildir.

8-Bazı durumlarda, şahsınıza özel olmayan bilgiler toplanabilir. Bu tip bilgilere örnek olarak kullandığınız internet browser’ın türü, işletim sisteminiz, sitemize linkle ya da ilanla ulaştığınız sitenin domain ismi verilebilir.

9-VEGE web sitesi, ‘Kullanım Şartları’nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

10-Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.