Пленки Для Ремонта Теплиц

Обзор

Используются для соединения и ремонта всех видов полиэтиленовых пленок, особенно тепличных. Термостойкие к ультрафиолету, влажности и жаре. Удаляются с приклееной поверхности не оставляя следов и остатков.

Размеры

50 мм х 25 м 75 мм x 25 м 100 мм x 25 м 200 мм x 25 м- стандартные размеры.

Техническая характеристика

Материал Для Нанесения Клея – ПЭ
Общая Толщина (мкм)-150
Мгновенная Адгезия (N / 25 мм)-12
Прочность На Разрыв (N / 25 мм)-53

Использование

Изоляция
Ремонт
Покрытие Поверхности

Другие продукты, которые могут вас заинтересовать…

Midi Kırtasiye Bandı

Küçük ebatlıdır. Kullanımı pratiktir. Tasarımı sayesinde, çantada, kalem kutusunda, cepte, çalışma masasında, ofis ortamına uygundur.

Glue Tape

Glue Tape ile yapıştırma işlerinizi ellerinizi kirletmeden, kolaylıkla yapabilirsiniz. Ergonomik tasarımı sayesinde pratik bir kullanımı vardır. Okul, ofis ve evde gibi yerlerde kullanımı uygundur.

Fil Ambalaj Bantları

Afrika’nın beş büyüğü, bufalo, gergedan, leopar, aslan ve fil Ve-Ge’nin beş büyüğü ile eşleşti. Bufalonun inatçılığı, Gergedanın dayanıklılığı,  Leoparın sertliği, Aslanın sağlamlığı, Filin eziciliği bantlarımızla buluştu. Büyük beşlimiz “Big 5” her duruma ve her ihtiyaca hitap etmektedir.

Loop Kesicili Bant

12 mm eninde Ofis tipi bantları kullanımında kesici olarak kullanılmaktadır. Küçük ebatlıdır. Kullanımı pratiktir. Tasarımı sayesinde, çantada, kalem kutusunda ve cepte taşınabilir. Çalışma masasında, ofis ortamında kullanıma uygundur.